Teszt szöveg | ||
Az ön kosara üres.
2=1 Házas Misszió
AcadeMe Publishing
Apologetica Könyvkiadó
Caeta Könyvkiadó
Danica Könyvkiadó
DE Magyarország a középkori Európában Kutatócsoport
Debreceni Egyetem Történelmi Intézet
Design Media Publishing
Egely
Erawan
Erdély Történeti Alapítvány
Exit Kiadó
Fátyol Kiadó
Felsőbbfokú Tanulmányok Intézete
Filmtett Egyesület
Hermeneutikai Kutatóközpont
Holocaust Dokumentációs Központ és Emlékgyűjtemény Közalapítvány
JEL Könyvkiadó
JEL-Odigitria Kiadó
JEL-Sarutlan Kármelita Nővérek Magyarszék
JEL-Sarutlan Kármelita Nővérek Rendje, Marosszentgyörgy
Jézus Kistestvérei Női Szerzetes Közösség
Koinónia Kiadó
Lectum Kiadó 2008-ig
Magyar Képzőművészeti Egyetem
Martinus Kiadó
Maximus Kiadó
Napkelet Bölcseleti Iskola
Oander
Ős-Kép Kiadó
OSKAR Kiadó
Prím-Film
Projectograph Kiadó
Prospero
Quintus Kiadó
Rézbong Kiadó
Sarutlan Kármelita Nővérek
Savaria exkluzív kiadványok
Savaria University Press
Szegedi Középkorász Műhely
Új Város Alapítvány
Universitas Kiadó
Zsaka Design
Miért becsült az ár?
Az ár azért becsült, mert a rendelés pillanatában nem lehet pontosan tudni, hogy a beérkezéskor milyen lesz a Forint árfolyama az adott termék eredeti devizájához képest. Ha a Forint romlana, kissé többet, ha javulna, kissé kevesebbet kell majd fizetnie.
Miért nem adják meg egészen pontosan a beszerzés időigényét?
A beszerzés időigényét az eddigi tapasztalatokra alapozva adjuk meg. Azért becsült, mert a terméket külföldről hozzuk be, így a kiadó kiszolgálásának pillanatnyi gyorsaságától is függ A megadottnál gyorsabb és lassabb szállítás is elképzelhető, de mindent megteszünk, hogy Ön a lehető leghamarabb jusson hozzá a termékhez.
|
Hosszú leírás:
Valóban, mi lehet az oka annak, hogy Magyarországban az irodalomtanítás mestersége lábra nem tud kapni…? Talán az, hogy a nemzeti identitásképzés elengedhetetlen része nálunk az irodalom történetének tudása? Merthogy a reformkor nemcsak a történelem, hanem az irodalomtörténet asztalára is halhatatlan tüneményeket varázsolt? Mert a 20. század történelmét sem tudnánk feldolgozni Ady, Babits, Kosztolányi, Nagy László, Pilinszky, Kertész, Esterházy nélkül? De lehet, hogy ez egy (részben) téves hagyományértelmezés? Vajon miért engedhetik meg más nemzetek maguknak azt a luxust, hogy nem kötik meg a tanárok kezét, s nem ragaszkodnak körömszakadtáig bizonyos eszmék, művek irodalom általi közvetítésének elengedhetetlen szükségességéhez? Miért nem tanulnak annyi Shakespeare-t az angol gyerekek, Goethét a németek, Ibsent a svédek, Csehovot az oroszok, mint a magyarok? – kérdezzük-soroljuk a jól ismert példákat akár vég nélkül. Vajon miért gondoljuk mi azt, hogy a betűkultúra, a betűolvasás a világ birtokba vételének szinte egyedül lehetséges útja-módja? Nem kéne esetleg jobban körülnéznünk a világban, s azt mondanunk, hadd áramoljon be az iskolába minden más is, nemcsak az, ami betűbe rejtett szépség és tudás, s nekünk csupán válogatni kelljen megtanítanunk diákjaikat?
Weboldalunkon cookie-kat (sütiket) használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére. Tudjon meg többet Elfogadom