Teszt szöveg | ||
Az ön kosara üres.
2=1 Házas Misszió
AcadeMe Publishing
Apologetica Könyvkiadó
Caeta Könyvkiadó
Danica Könyvkiadó
DE Magyarország a középkori Európában Kutatócsoport
Debreceni Egyetem Történelmi Intézet
Design Media Publishing
Egely
Erawan
Erdély Történeti Alapítvány
Exit Kiadó
Fátyol Kiadó
Felsőbbfokú Tanulmányok Intézete
Filmtett Egyesület
Hermeneutikai Kutatóközpont
Holocaust Dokumentációs Központ és Emlékgyűjtemény Közalapítvány
JEL Könyvkiadó
JEL-Odigitria Kiadó
JEL-Sarutlan Kármelita Nővérek Magyarszék
JEL-Sarutlan Kármelita Nővérek Rendje, Marosszentgyörgy
Jézus Kistestvérei Női Szerzetes Közösség
Koinónia Kiadó
Lectum Kiadó 2008-ig
Magyar Képzőművészeti Egyetem
Martinus Kiadó
Maximus Kiadó
Napkelet Bölcseleti Iskola
Oander
Ős-Kép Kiadó
OSKAR Kiadó
Prím-Film
Projectograph Kiadó
Prospero
Quintus Kiadó
Rézbong Kiadó
Sarutlan Kármelita Nővérek
Savaria exkluzív kiadványok
Savaria University Press
Szegedi Középkorász Műhely
Új Város Alapítvány
Universitas Kiadó
Zsaka Design
Miért becsült az ár?
Az ár azért becsült, mert a rendelés pillanatában nem lehet pontosan tudni, hogy a beérkezéskor milyen lesz a Forint árfolyama az adott termék eredeti devizájához képest. Ha a Forint romlana, kissé többet, ha javulna, kissé kevesebbet kell majd fizetnie.
Miért nem adják meg egészen pontosan a beszerzés időigényét?
A beszerzés időigényét az eddigi tapasztalatokra alapozva adjuk meg. Azért becsült, mert a terméket külföldről hozzuk be, így a kiadó kiszolgálásának pillanatnyi gyorsaságától is függ A megadottnál gyorsabb és lassabb szállítás is elképzelhető, de mindent megteszünk, hogy Ön a lehető leghamarabb jusson hozzá a termékhez.
|
Rövid leírás:
A további számokat keresse kínálatunkban, vagy kérjen egyedi ajánlatot a Prospero munkatársaitól!
Hosszú leírás:
A Debreceni Egyetem Történelmi Intézetében 1962-ben egy új folyóiratot indítottak útjára, mely az Acta Universitatis Debreceniensis de Ludovico Kossuth Nominatae. Series historica (ISSN 0418-4556) címre hallgatott. Ennek keretében jelent meg 1962 és 1966 között az Egyetemes történeti tanulmánykötet c. sorozat. 1967-től a folyóirat átalakult és két részre oszlott. 1967 és 1988 között a Magyar történeti tanulmányok (ISSN 0324-5454) füzetei mellett 1968 valamint 1990 között az Egyetemes történeti tanulmányok (ISSN 0324-5152) kötetei is napvilágot láttak. A sorozat 45. számától a két sorozat egyesült Történeti tanulmányok (ISSN 1217-4602) néven és 1995 és 2018 között 26 száma jelent meg.
Tartalomjegyzék:
Solymosi László Az esztergomi káptalan Árpád-kori pecsétjei 7 Bogdándi Zsolt Az erdélyi hiteleshelyi jegyzőkönyvek forrásértékéről 25 Dáné Veronka Torda vármegye fejedelemségkori tisztségviselői 33 Takács Péter A határőrök szolgálónépei Székelyföldön 1820-ban 59 Lukács Olga Az 1849-es oktatási „Entwurf’ és az erdélyi református egyház 87 Kocsis Lajos A csíki határőrvagyon visszaadása 101 Konecsny Károly A „nemzeti gondolat és érzésvilág” Apáthy Istvánnál 113 Siró Béla Betegellátás Magyarországon a két világháború között 123 Fleisz János Az éltmód és egészségügy sajátosságai Nagyváradon a két világháború között (1919-1940) 135 Forisek Péter Római feliratok Taurinus és Reicherstorffer müvében 151 Kun Enikő A „fekete halál” és kísérőjelenségei 167 Demeter Gábor Adalékok Szaloniki kereskedelmi szerepéhez 1845-1851 között Ch. Blunt konzul jelentései alapján 187 Lakatos Judit Az orosz menekültek ügye a Népszövetségben (1920-as évek) 205 Novák Zoltán Románia átállása a szövetségesek oldalára 225 Tonhaizer Tibor Hetvenöt esztendeje köttetett a lateráni szerződés 241
Weboldalunkon cookie-kat (sütiket) használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére. Tudjon meg többet Elfogadom